KONST / Litografier / Färglitografi 10403204
nr 1040 3204
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Joan Miró (1893-1983), 631/1000, signerad i trycket, motivet: 69x49
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 maj 2016
kl 19:50:18
30/5 01:25:31
30/5 01:26:12